اطلاعیه واحد درمان درخصوص بیمه درمان همکاران

باتوجه به عقد قرارداد با تعدادی از مراکز درمانی سراسر کشور جهت آشنایی بیشتر افراد تحت پوشش بیمه درمان کانون، نکاتی در خصوص نحوه مراجعه بیمه شدگان با آن مراکز اعلام شده است.

 

"اطلاعیه"


با توجه به عقد قرارداد با تعدادی از مراکز درمانی سراسر کشور جهت آشنایی بیشتر افراد تحت پوشش بیمه درمان کانون نکاتی در خصوص نحوه مراجعه بیمه شدگان با آن مراکز بشرح ذیل اعلام گردد.


1- چنانچه بیمه شده با در دست داشتن دفترچه کانون (حاوی دستور پزشک معالج) به مرکز درمانی طرف قرارداد مراجعه نماید، فقط نسبت به پراخت فرانشیز (بیمارستانی 25%، در بیمارستانهای درجه یک و 20% بیمارستهای درجه 2 وخدمات سرپائی 20%) اقدام نماید.


2- چنانچه بیمه شده با در دست داشتن دفترچه کانون (حاوی دستور پزشک معالج) بر مرکز درمانی غیرطرف قرارداد مراجعه نماید، کل هزینه درمانی را پرداخت نموده، سپس صورت حساب هزینه را به واحد درمان کانون ارسال تا طبق مقررات پرداخت شود.


3- در صورتیکه بیمه شده علاوه بر دفترچه کانون نسبت به اخذ دفترچه درمانی بیمه های پایه ( اعم از خدمات درمانی، تأمین اجتماعی و یا سلامت ایرانیان) اقدام نموده باشد و در زمان مراجعه به کلیه مراکز درمانی (طرف قرارداد و غیر طرف قرارداد) از ان استفاده نماید از پرداخت فرانشیز مربوطه (20% تا 25% سهم بیمه شده) معاف خواهدبود. لذا توصیه می‌گردد نسبت به اخذ دفترچه‌های درمانی بیمه پایه فوق الذکر اقدام نمایند.


4- به منظور استفاده هرچه بیشتر افراد تحت پوشش بیمه درمان کانون از امکانات درمانی به کلیه همکاران محترم سراسر کشور توصیه می‌شود که سریعاً نسبت به اخذ دفترچه سلامت ایرانیان اقدام و هزینه مربوط به صدور دفترچه ها را از کانون دریافت فرمایند.


کانون سردفتران ودفتریاران

واحد درمان- محمد گودرزی

/ 1 نظر / 23 بازدید
احسان

سلام دوست عزیز وبلاگ خیلی جالبی دارید. من مطالبتون رو خواندم عالی بود. ممنون میشم به وبلاگ منم سربزنی و تبادل لینک کنیم.