می گویند هرمالی زکاتی دارد وزکات علم نشر آن است درهرزمانیکه بحث علم روز به میان می آید عده کمی با آشنائی به آن به فکر کمک به هم نوع ومساعدت برای حرفه خود دست به ابتکارجالب می زنند ازجمله این افراد همکار فرهیخته ودوست داشتنی جناب مهدی لندرانی دفتر4سبزوار است صرفنظر ازنشر آن این عمل نیک وپسندیده را بدون منت نثاریک عمل خداپسندانه بنام یاد وجاودانگی پدر می نماید عملی که شاید بسیاری از ما ها ازآن غافل باشیم 

شاید همکاران صرفا وفقط چگونگی محاسبه تعرفه را درسیستم خود دانلود کرده ومورد استفاده قرار می دهند ولی آنچه جلب توجه می نماید متن ونوشته جناب لندرانی عزیز درنگارش متن آن است 

ضمن تقدیر وتشکر ازهمکارفرهیخته یک صلوات ویک فاتحه به  روح بلند وملکوتی پدرجناب مهدی لندرانی مرحوم شادروان محمدعلی لندرانی نثار می کنم تا خداوند روح ایشان را قرین رحمت خود قراردهد 

 

نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی مطابق با آخرین تغییرات تعرفه دفاتر اسناد رسمی در سال 1394

 این نرم افزار را تقدیم می کنم به روح بلند و جاودان پدرم (محمدعلی لندرانی) و امیدوارم با هر بار استفاده از آن  ثوابی نثار روح ایشان گردد.

دانلود نرم افزار جامع محاسبه هزینه های اسناد رسمی

 

نرم افزار فوق جهت محاسبه کامل انواع اسناد رسمی در دفاتر اسناد رسمی از قبیل کلیه اسناد رهنی - اسناد منقول( ماشین و موتورسیکلت) - اسناد غیرمنقول، پیش فروش ساختمان ، مالی و اسناد غیرمالی که مطابق با آخرین تغییرات انجام شده در تعرفه حق التحریر دفاتر اسناد رسمی در سال 1394  به روز رسانی شده است.

این نرم افزار به  طور رایگان تقدیم شما می گردد و تنها هزینه آن خواندن فاتحه و نثار آن به روح همه رفتگان خاک از جمله مرحوم مغفور شادروان پدرم (مرحوم محمدعلی لندرانی) و دعای خیر شما در حق اینجانب می باشد.

این نرم افزار را می توانید از لینک بالا دانلود نموده و سپس نصب نمایید. این نرم افزار روی کلیه ویندوزها از جمله ویندوزهای محبوب ۷ و ۸ و 10 قابل نصب است. شما می توانید انتقادات و پیشنهادات خود و هرگونه مشکل در ارتباط با برنامه را جهت هر چه بهتر شدن نرم افزار در همین پست مطرح نمایید.

نکته مهم: برای نصب نرم افزار پس از دانلود فایل را از حالت فشرده خارج ساخته و روی فایل ستاپ setup کلیک نموده و با چند کلیک ساده اقدام به نصب برنامه نمایید بعد از نصب موفقیت آمیز شورتکات برنامه روی دسکتاپ ویندوز شما قرار می گیرد و شما می توانید به راحتی از نرم افزار استفاده نمایید.

البته پیش نیاز این برنامه microsoft.net framework 4 می باشد که برای نصب روی ویندوز XP و همچنین روی برخی از ورژنهای ویندوز 7 بایستی این برنامه نصب شود که می توانید با یک جستجوی ساده در اینترنت آن را یافته و دانلود و نصب نمایید.  یا می توانید از لینک زیر استفاده نمایید.

 لینک دانلود microsoft.net framework 4

 فونتهای به کار رفته در نرم افزار شامل فونت nazanin ، yekan، kamran می باشد که در صورتی که این فونتها روی سیستم شما نصب نباشد شما می توانید این فونتها را از لنیک زیر دانلود و سپس به control panel سیستم خود رفته و فونتها را در پوشه fonts پیست paste نمایید. تا نرم افزار با فونتهای خود روی سیستم شما نمایش داده شود.

 دانلود فونتهای به کار رفته در نرم افزار

توضیحی مختصر در مورد قسمتهای مختلف برنامه را در لینک زیر مشاهد نمایید.

توضیح در مورد قسمتهای مختلف برنامه

برنامه نویس و طراح: مهدی لندرانی

اطلاعیه: در تب ماشین و در قسمت جمع وکالت تعویض پلاک و قطعی برنامه با هزینه قبلی تعویض پلاک محاسبه می نماید. تا قراردادن ورژن اصلاح شده این قسمت را به صورت دستی محاسبه نمایید.


/ 0 نظر / 98 بازدید