برگزاری نشست شورای سیاست گذاری پارس وندار

نقل از وبلاگ وزین بنچاق وتشکرویژه از جناب جمشیدی عزیز             

برگزاری نشست فوق العاده ی اعضای شورای سیاست گذاری سایت پارس وندار

صبح امروز ، جمعه ، ششم تیر ماه ، نشست فوق العاده ی اعضای شورای سیاست گذاری پایگاه اطلاع رسانی سراسری وبلاگ نویسان دفاتر اسناد رسمی ( پارس وندار ) با حضور تمام اعضا، برگزار شد .

مراسم ، راس ساعت 9 ، با تلاوت قرآن مجید ، توسط آقای علیرضا سلیمی نایینی آغاز شد و تا ساعت 17 ادامه داشت .

در این نشست فوق العاده که به منظور انتخاب رئیس شورا و تصویب شیوه  نامه و واسپاری مدیریت اجرایی سایت پارس وندار به کمیته ی اجرایی ، تشکیل شده بود ، آقایان : سید علیرضا طباطبایی بافقی و مهدی عادلی و عبدالله خادمی و علی امینی و هادی عطاریفر و سید موسی ساداتی کردخیلی و فرامرز جمشیدی حضور داشتند .

آقای مسلم آقا صفری ، نایب رئیس کانون سردفتران و دفتریاران ، در دقایق نخستین این گردهمایی ، برای مدت کوتاهی ، در محل اجلاس حاضر شدند و ضمن عرض خیر مقدم به مهمانانی که از استان های یزد و مازندران و آذربایجان غربی و قم و آذربایجان شرقی ،  به تهران مسافرت کرده بودند ، برای حاضرین ، آرزوی توفیق و کامیابی و نیل به اهدافشان را نمودند .

در خلال این نشست که در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار شد ، آقای سید علیرضا طباطبایی بافقی ، به اتفاق آرا، ، به سمت ریاست شورای سیاست گذاری سایت پارس وندار انتخاب شد و تمام  بندهای شیوه نامه ، یک به یک مطرح و پس از بررسی و اظهار نظر اعضای شورا ، به تصویب رسید .

در ادامه ، آقای علیرضا سلیمی نایینی ، از طرف اعضای شورا ، به سمت ریاست کمیته ی اجرایی سایت پارس وندار منصوب شد و مقرر گردید  با اختیارات کامل ، به اتفاق آقای امیر حسین وحیدی ، نسبت به  فعال نمودن سایت اقدام نماید .

در ادامه ، توجه شما را به گزارش تصویری ، تهیه شده توسط "بنچاق" جلب می نمایم .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


عکاس : آقای جعفر آذری مغانجوقی

 

/ 0 نظر / 18 بازدید