شروع بکار وبلاگ کانون سردفتران ودفتریاران مازندران

 

بسم الله الرحمن الرحیم 

ای نام تو بهترین سرآغاز 

بنام خداوند مهربان،خداوند حکیم و خداوند جان،خداوند آفریننده اندیشه و خالق بیان. 

....و اینچنین آغاز نمودیم راه را برای آمدن،برای باهم بودن،برای ساختن،ساختنی زیبا با مصالح مهربانی و تعاون،وبا وسعتی به گستردگی همه خوبیها وبا نگاهی زیبا به زیبایی نقطه نقطه  از نگین سر سبز مازندران،به وسعت دریایش و سربلندی دماوندش و مهربانی مردمان مهربانش و دانش دانشمندانش.و اراده جمعی از خوبانش که در کتاب خوب خدا"کاتبان بالعدل"لقب یافتند و در کتاب قانون"سردفتران و دفتریاران" 

خدای را شاکریم که در سایه عنایتش وتلاش و همت جمعی از خوبانش،انتظاری از انتظارات را به مقصود رساند و آرزویی از آرزوهای دیرین را به هدف. و اراده کرد تولد مولودی مبارک ،یعنی"کانون سردفتران و دفتریاران مازندران"را. 

و اینک بر ماست که با توکل بر خداوند متعال وچنگ آویختن بر ریسمان وحدت،وبا همتی عالی،بکوشیم برای آبادانی خانه امیدمان که نام زیبای"کانون سردفتران و دفتریاران مازندران"بر آن نهاده شد وزینت بخشیم وجودش را با حضور مهربانانه خویش و روشن کنیم چراغ  امید را در دل ساکنانش که گسترده اند در جای جای مازندران زیبا. 

هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران مازندران ضمن تبریک تاسیس کانون سردفتران و دفتریاران مازندران خدمت همه همکاران گرانقدر از سردفتران ،دفتریاران وکارکنان گرامی دفاتر اسناد رسمی استان،دست یاری را به سوی همه آنها دراز نموده وضمن طلب حضور و همکاری ،امیدوار است تا در سایه همدلی و همکاری بتوانیم شاهد شکوفایی و سربلندی بیش از پیش جامعه عزیز و گرامی و زحمت کش این حرفه گرانقدر باشیم. 

در خاتمه از همه عزیزانی که در جهت تاسیس کانون سردفتران و دفتریاران مازندران تلاش نمودند از جمله از جناب آقای عبدی مدیرکل محترم اداره کل ثبت اسناد و املاک مازندران و همکاران گرامی ایشان وهمچنین همکاران عزیزمان  اعم سردفتر ان و دفتریار ان نهایت تشکر و قدردانی را داریم. 

سرافرازی شما آرزوی ماست. 

هیات مدیره کانون سردفتران و دفتریاران ماندران

متن فوق عینا از وبلاگ کانون سردفتران ودفتریاران مازندران که با متن زیبا وپرمعنی فعالیت خود را آغاز کرد منتشر می گردد

مدیریت وبلاگ ورود به عرصه مجازی را تبریک گفته وارزوی توفیق روز افزون برای هیات مدیره ومسئول محترم روابط عمومی کانون وهمچنین مدیریت وبلاگ راداردوضمنا امیدوارم با درایت وهمدلی وخردجمعی گامی موثر درجهت تحقق خواسته های قانونی این قشر فرهیخته بعمل آید

/ 0 نظر / 24 بازدید